Garanti Cepbank İle Para Gönderme

Garanti cepbank ile para gönderme işlemi günümüzde bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kolaylıklar arasında. Garanti Bankası müşterileri para gönderme, para alma veya karta para yatırma gibi işlemleri cepbank yöntemiyle kolaylıkla gerçekleştirebilir.

Garanti Bankası cepbank ile istediğiniz kişinin kartına, hesabına veya cebine para gönderme işlemi yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Cepbank İle Para Nasıl Gönderilir?

İlk olarak Garanti cepbank yapmak için para gönderilecek kişinin cep telefonu numarası veya Paracard/Bonus Kontör numarasını yazarak bir boşluk bırakıp 1 TL ve katları olacak şekilde tutar girin. Ardından tekrar bir boşluk bırakarak, Garanti cepbank şifrenizi ekleyerek cep telefonunuzdan 3333’e mesaj gönderin.

Garanti Bankası cepbank para gönderme için örnek olarak şöyle yapmanız gerekmektedir. 5xx3335544 10 1234 şeklinde örnek verebiliriz.

Karta para göndermek için ise 5555444433332222 10 1234 şeklinde örnek verilebilir.

Mesaj gönderdikten sonra işlemin yapıldığına dair 3333’ten referans numarası size gelecek. Bu referans numarasını para gönderdiğiniz kişiye ileterek, kişi istediği Garanti Bankası atmsinden sizin adınız soyadınız ile parayı çekebilir.

Garanti cepbank ile para çekme için ise, Garanti Paramatik atmlerine giderek, giriş tuşuna basın ve ana menüden cepbank para çekme adımını seçin. Göndericinin telefonu, kendi telefonunuz, gönderilen tutarı ve size gelen referans numarasını girerek paranızı çekebilirsiniz.