Papara Nedir? Papara Güvenilir Mi?

Merhaba bu yazımda sizlerinde aklına en çok takılan sorulardan birinin cevabını vereceğim. Papara Güvenilir mi? Öncelikle Papara’nın ne olduğundan ve Papara’nın ne işe yaradığından biraz bahsetmek istiyorum.

Papara ülkemizde paypal hizmetinin son bulması ile ortaya çıkan boşluğu doldurmak için kurulmuş  yerel bir elektronik cüzdan olarak tanımlanabilir. Papara’nın sanırım en güzel yanı 7/24 para alım ve gönderim işlemine imkan vermesi diyebiliriz. Diğer ülkelerde de ödeme yöntemi olarak kullanılması, ülkemiz için güzel bir atılım olmuş.

Papara hesabınıza istediğiniz saat ve istediğiniz bankadan havale yaparak para yükleyebiliyorsunuz. Bunu da şu şekilde gerçekleştiriyorsunuz. Papara’nın her bankada hesabı ve parası olması nedeniyle işlemlerinizi anında 7/24 yapabiliyorsunuz. Yani para alımı ve gönderimi yaparken mesai saatleri dışında ki zamanlarda mesai saatlerininin girmesini beklemeden para transferi yapabiliyor olmanız, acil para transferi yapmak isteyen insanlara oldukça güzel bir avantaj sağlıyor. Ayrıca Papara hesabınıza para yüklemek ve banka hesabınıza para çekmek herşeyden daha kolay. Yazımı bitirmeden Papara’nın gördüğüm kadarıyla artı ve eksilerinden bahsetmek istiyorum.

Papara’nın Artıları (+)

7/24 Para transferi imkanı
Ücretsiz ve kolay para transferi imkanı
Hızla ülkemizde ve dünya da yaygınlaşması

Her bankadan para transferi imkanı

Papara’nın Eksileri (-)

Yetersiz müşteri temsilcisi olması
Manuel para transferi onaylama gerektirmesi

İşin özüne dönmek gerekirse sorumuz ve cevabımız hazır .

-Papara Güvenilir Mi ?

– Papara Kesinlikle Güvenlidir.