2018 Enpara Faiz Oranları

Enpara faiz oranları belli periyotlar halinde hazırlanmıştır. Mevduat hesabınıza yatıracağınız paralar neticesinde belirli bir gün belirleyip, paranızı o süre zarfında tutmanız halinde güzel faiz oranları elde etmeniz mümkün.

Enpara.com’un müşterilerine sunmuş olduğu en güzel fırsatlardan biri olan mevduat faiz oranları genellikle yüksek tutulmuştur. Enpara mevduat faiz oranları, kişinin tercih edeceği süre miktarına göre değişim göstermektedir. Örneğin herhangi bir tutarı 32, 46, 92 ve 181 gün olarak seçebiliyorsunuz.

Mevduat hesabında süre ne kadar uzun olursa faiz oranı bir o kadar yükseliyor.

Enpara Mevduat Faiz Oranları

Enpara mevduat hesabı açan kişiler herhangi bir tutar yatırdıkları taktirde belli bir süre tercih etmek zorundalar. Bu bağlamda Enpara faiz oranları şu şekildedir.

  • Paranızı 32 günlük mevduat hesabına yatırırsanız %15,50 faiz oranı,
  • Paranızı 46 günlük mevduat hesabına yatırırsanız %15,75 faiz oranı,
  • Paranızı 92 günlük mevduat hesabına yatırırsanız %16,00 faiz oranı,
  • Paranızı 181 günlük mevduat hesabına yatırırsanız %16,25 faiz oranı kazanırsınız.

Enpara mevduat hesabı faiz oranları için linke tıklayarak daha detaylı hesaplama yapabilirsiniz.

Enpara İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Enpara ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerin genellikle ne kadar faiz ödeyeceği akıllarına takılıyor. Enpara’dan ihtiyaç kredisi almak isteyenler minimum 1000 TL ile maksimum 50 bin TL başvuru yapabilirler.

Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları, genellikle tercih edilecek vade süresine göre belirlenmektedir. Genel faiz oranlarını şu şekilde belirtebiliriz.

  • Enpara 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,73
  • Enpara 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,75
  • Enpara 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,77
  • Enpara 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,77 olarak belirlenmiştir.

Tabi bu vadelerden farklı olarak tercihe bağlı 1 ay ile 48 aya kadar varan taksit tercihlerinizi manuel olarak da belirleyebilirsiniz. Enpara ihtiyaç kredisi faiz oranları için bu linke tıklayarak hesaplayabilirsiniz.

Enpara Ekpara Faiz Oranları

Enpara’nın müşterilerine sunmuş olduğu kolaylıklardan biri olan Ekpara özelliği ile borç alabilirsiniz. Ekpara hesabı üzerinden ne kadar para çekmiş olursanız olun faiz oranı sabit olarak %1,84’tür. Daha detaylı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz.