Enpara Güvenilir mi?

Enpara güvenilir mi? sorusu bazen kafalarda soru işareti bırakmaya neden oluyor. Çünkü mevcut bir şubesi bulunmayan bu bankacılık hizmetinde sadece internet ve mobil üzerinden işlemler yapmak mümkün.

İnternet ortamında dijital bankacılık olarak adlandırılan Enpara.com’u kullanacak kişiler, bazen bu hizmetten faydalanıp faydalanmayacakları konusunda endişe içine giriyorlar. Acaba Enpara.com güvenilir mi? paramı oraya yatırsam sorun çıkar mı? gibi düşünceler nedeniyle bazı kişiler enpara.com’a güvenemiyor.

Enpara.com Türkiye’nin ilk dijital bankası olma özelliği taşıyor. Enpara.com, 2012 Ekim ayında QNB Finansbank tarafından kurulmuştur. Yani Enpara.com bir QNB Finansbank kuruluşudur. Bu nedenle Enpara.com kesinlikle güvenilir diyebiliriz.

Normal bankacılık sektöründe yapabileceğiniz tüm işlemleri yine Enpara.com dijital bankacılık hizmetinde de yapabilirsiniz. Hatta Enpara.com bu nokta da bir tık ileriye giderek, müşterilerinden eft işlemlerinden kesinlikle hiç bir ücret kesintisi yapmıyor.

Yine Enpara.com müşterilerinden hesap işletim ücreti de kesmiyor. Kısacası bu dijital şubeyi kullanacak olanlar kesinlikle hiç bir ek ücret ödemeye mecbur bırakılmıyor. Bankanın getirmiş olduğu yeniliklerden biri de ayın Enparalısı olma özelliğidir. İnternet bankacılığı üzerinden 5 adet işlem yapan Enpara.com müşterilerine özel ayın enparalı ünvanı veriliyor ve mevduat hesaplarına +1 ek faiz ekleniyor. 5 işleme örnek verecek olursak, atmden para yatırma/çekme, fatura ödeme, telefona tl yükleme, internet bankacılığı üzerinden 100 lira ve üzeri para gönderme, encard kullanarak alışveriş yapma gibi…

Tüm bu bilgiler ışığında Enpara.com sürekli denetlenen yasal bir dijital bankacılık kuruluşu olup, son derece güvenilirdir. Eğer Enpara.com hesabı açmak istiyorsanız, Enpara hesabı nasıl açılır? yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.