Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara hesap açmak için ilk olarak resmi web sitesine girerek, gerekli bilgileri girmeniz ve başvuru sürecini başlatmanız gerekiyor.

QNB Finansbank tarafından 2012 yılında kurulan Enpara.com, dijital bankacılıkta çığır açmış durumda. Açıldığı günden bu yana binlerce kişi tarafından kullanılan dijital banka, müşterilerine bir çok hizmeti ücretsiz sunuyor. Enpara.com’un müşterilerine söz verdiği gibi kesinlikle hesap işletim ücreti alınmıyor.

Aynı zaman Enpara tarafından yine ücretsiz olarak sunulan hizmetler arasında EFT ve Havale işlemleri de mevcut. Herhangi bir bankaya ücretsiz EFT ile para gönderimi yapabilirsiniz. Yine QNB Finansbank ve Enpara.com hesap sahipleri de birbirleri ile yapacağı para transfer işlemlerinden hiç bir ücret ödemiyor.

Tabi Enpara.com hesap açtırmak için bazı kişilerin kafalarında soru işaretleri de yok değil. Örneğin Enpara güvenilir mi? sorusu ilk anda akıllara geliyor. Bu sorunun cevabını linke tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Enpara.com Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

İlk olarak Enpara’nın resmi web adresine girmeniz gerekiyor. Bu linke tıkladığınız an başvuru sayfasına gidebilirsiniz. Girmiş olduğunuz sayfada size ilk olarak başvuru amacınız soruluyor. Bu adımı herhangi bir seçeneği tercih ederek devam butonuna basın. Ardından karşınıza TC numaranız, cep telefonu numaranızı ve doğum tarihinizi gireceğiniz alan gelecek. Burayıda eksiksiz doldurduğunuz zaman tekrar kişisel bilgileri dolduracağınız alan çıkacak. Tüm formları doğru şekilde doldurduğunuz zaman sizi en kısa sürede arayacaklar ve uygun bir tarihte sizi ziyaret edecekler.

Enpara.com yetkilisi bir kişi sizin belirlediğiniz tarihte adresinize gelerek, bire bir şekilde Enpara.com hesap açma işleminizi gerçekleştirecek. Ortalama beş dakika içinde hesap açma işlemleri yapılarak, size elden Encard teslim edilecek. Bu andan itibaren artık sizde Enpara.com ailesine katılmış olacaksınız.