Ziraat Bankası Mobil Giriş

Ziraat Bankası mobil giriş işlemleri için resmi web siteyi veya Ziraat tarafından geliştirilen mobil uygulamayı kullanabilirsiniz.

Ziraat Bankası mobil işlemlerine biraz değinecek olursak, fatura ödemeleri, eğitim ödemeleri, ogs gibi geçiş ödemeleri, eft/havale, sgk ve vergi ödemeleri, her türlü kredi ödemeleri, kredi kartı ödemeleri, çeşitli vadeli/vadesiz/yatırım hesapları gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası mobil kullanmak isteyenler için 2 adet seçenek bulunuyor. Ziraat Bankası müşterileri ister Ziraat mobil uygulaması veya Ziraat Bankası resmi web sitesine girerek, internet bankacılığı butonuna basarak oradan giriş yapabilirler.

Ziraat Bankası mobil uygulaması kullanan kişiler telefon üzerinden daha kolay şekilde işlemlerini gerçekleştirebilirler. O nedenle mutlaka mobil uygulamasını indirmenizi tavsiye ederiz.

Ziraat Bankası mobil tamamen yenilenmiş bir arayüze sahip. Aynı zamanda mobil uygulamayı kullanan kişilerin hesapları Ziraat Onay Teknolojisi sayesinde güvenli hale geliyor.

Mobil uygulama üzerinde en yakın Ziraat şube ve atmlerini bulabilir.Finansal verileri takip edebilir, geliştirilmiş hesaplama araçları ile kredi planlarınızı oluşturabilir ve kampanyalar kısmından bankanın yapmış olduğu kolaylıkları takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası mobil giriş için : Ziraat Bankası Bireysel İnternet Bankacılığı Giriş linkine tıkayabilirsiniz.

Kurumsal girişi için : Ziraat Bankası Kurumsal İnternet Bankacılığı Giriş linkine tıklayın.

Ziraat Bankası mobil uygulama için ise linke tıklayabilirsiniz.