Ziraat Bankası Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Ziraat Bankası yatırım hesabı bu aralar sıkça aranan konular arasında yer alıyor. Ziraat Bankası yatırım hesabı açma konusunda genel bilgileri bu yazımızda belirtelim.

Ziraat Bankası tarafından çeşitli yatırım araçlarının tek bir çatı altında toplandığı Ziraat Bankası yatırım hesabı, müşteriler için büyük kolaylıklar sunuyor. Yatırım hesabı ile istediğiniz alanda çeşitli yatırımlar yapmak mümkün.

Ziraat Bankası Yatırım Hesabı

Ziraat Bankası yatırım hesabı ile banka müşterileri yatırım fonları ile çeşitli alanlarda yatırım yapabiliyor. Ziraat yatırım hesabında konut yatırımı, altın yatırımı, hisse senedi yatırımı, repo yatırımı, borsa yatırımı gibi bir çok farklı yatırım seçeneği mevcut.

Ziraat Bankası müşterileri yatırım hesabı açarak, belirttiğimiz yatırım araçlarına istedikleri şekilde yatırım yapabilirler. Ziraat Bankası yatırım hesabı açmak isteyen kişiler eğer banka müşterisi değilse mutlaka şubelerden birine giderek banka hesabı açtırmak zorundadır.

Ziraat Bankası hesabı açtıran müşteriler yine banka şubesi üzerinden anında yatırım hesabı da açtırabilirler. Eğer Ziraat Bankası müşterisi iseniz şubeye gitmeden Ziraat mobil şube veya Ziraat internet bankacılığı üzerinden anında Ziraat Bankası yatırım hesabı açabilirler.

Daha kapsamlı bilgi almak isteyenler kişiler mutlaka Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası : 0850 220 00 00’ı arayabilirler.