Bankadan Kredi Çekerek Bistro Kafe Açmak

Bistro Kafe açmak, neredeyse bütün yatırımcıların ilk aklına gelen unsurlardan biri. Bu yüzden sizlere bankadan kredi çekerek kafe açmanın yollarını anlatacağım. Bu konunun elbette ki bir kaç şartı bulunmaktadır. Öncelikle elinizdeki sermayenin ne kadar olduğu ne tip bir kredi çekeceğiniz konusunda belirleyici bir unsur olacaktır. Bu yüzden sermayeniz ile çekmek istediğiniz krediyi iyi ayarlamak zorunda kalacaksınız.

Kafe açmanın en büyük sıkıntılarından biri de malzeme tedariğidir. Hem gıda ürünlerini tedarik etmeniz gerektiği gibi hem de cafe masa sandalye ürünlerini de tedarik etmeniz gerekir. Bistro masa ürünlerini edinebileceğiniz mağazalar sizlere bu konuda en uygun ürünleri sunmaktadır. Aşağıda verdiğimiz örneklerde bu mağazalardan birkaçını görebilirsiniz. Aynı zamanda bistro masa alabileceğiniz kredi seçeneklerini de sizlere liste halinde sunduk. Bunları da incelemenizi tavsiye ederiz.

Yüksek Sermaye ile Kredi Çekerek Bistro Kafe Açmak

Yüksek miktarda sermayeniz varsa ve az bir miktar kredi ihtiyacınız varsa, bankaların hem bireysel kredi hem de ticari kredi seçeneklerini kullanabilirsiniz. Ancak ticari kredi çekebilmek için bir vergi levhanız olması gerekiyor. Firmanızın 1 yıldan fazla faaliyette olması gerekiyor. Eğer firmanız yoksa bireysel kredilere yönlenmeniz gerekiyor. Bireysel krediler de bugünkü ekonomik şartlar altında genellikle 40,000 – 50,000 TL ile sınırlandırılmış durumda. Eğer bu oranlardan daha fazla paraya ihtiyacınız varsa ve vergi levhanız yoksa, kredi almanız pek mümkün olmayacaktır.

Eğer vergi levhanız varsa ve kredi ödemelerinizi düzenli yapıyorsanız istediğiniz miktarlarda kredi alabilmeniz mümkün olacaktır. Ancak bu durum da sizin kazancınıza göre değişebilmektedir. Genellikle ticari krediler aylık kazancınız 20 katına kadar da çıkabilmektedir. Bu da sizin bir Bistro Kafe açmanızı kolaylaştırabilir.

Bistro Masa Sandalyeleri Kredi İle Almak

Bistro Kafe sektöründe faaliyet gösteren bir çok firma bulunuyor. Özellikle bu mobilyaları sağlayan üreticiler sizlere çeşitli seçenekler sunuyor. Bistro Masa da bu bistro masa ve cafe masa sandalye konusunda kafe açmak isteyenlere oldukça yardımcı olmaktadır. Özellikle kredi ile alınan ürünlerin hem makul fiyatlarda ve kalitede olmasını isteyen firma sahipleri bu firmadan ürünlerini edinebilirler.

Kafe Açmak İçin En Uygun Kredi

Bu konuda çeşitli ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirsiniz. Aşağıda gösterdiğimiz bazı bankalar sizlere bu konuda destek verecektir.

Bu iki bankanın uygun faiz oranlarından faydalanarak Bistro Kafe açabilirsiniz ve masa sandalye çeşitlerinizi en kısa zamanda edinebilirsiniz. Bankaların faizleri zamana göre ve kredi skorlarınıza göre değişebilmektedir. Bu kredi ürünlerinden daha farklı olanları da sitemizden inceleyebilirsiniz.