Kullanım Şartları

İçerik Kullanımı

butunbankalar.com da kullanılan yazılar ve görseller tamamen web sitemize ait olmakla birlikte, tüm hakları saklıdır. Bilgi paylaştıkça çoğalır felsefesi ile hareket ederek, gerekli paylaşım şartlarının yerine getirilmesi halinde ticari olmayan amaçlarla kullanılması serbesttir.

Kullanım Şartları

Web sitemizde yer alan yazıların ve görsellerin değiştirilmesi kesinlikle yasaktır. Web sitemizde yer alan içerikleri, web adresinizde veya basılı bir alan için kullanacaksanız, kesinlikle butunbankalar.com kaynak gösterilmek zorundadır.

İçeriklerimizi web adresinizde kullanacaksanız, aşağıda yer alan linkleri içeriklerde kullanmanız gerekmektedir.

-Bu yazı butunbankalar.com’dan alınmıştır.

-Kaynak: www.butunbankalar.com

Bu şekilde paylaşım şartlarını yerine getirmeyen web site sahipleri için, haklarımızı koruma amacıyla hukuki başvurular yapılır.

Yorumlar

Web sitemizde yer alan içeriklere yapılacak yorumlar, tamamen kullanıcıların sorumluluğundadır. Site yöneticisi, yapılan yorumları onay sürecinde görebildiği için kötü ifadeler içeren yorumlar yayınlanmaz. Küfür, argo gibi ifade içeren yorum sahiplerinin ip adresleri şikayet edilmek üzere Savcılığa verilir.

Yazılım ve Altyapı

Sitemiz WordPress altyapısını kullanmaktadır. Daha güçlü bir altyapı ve daha dinamik içerik üretimi için WordPress tercih edilmiştir. Kullanımda olan temamız ise ücretsiz olarak sunulan Colormag temasıdır.